Kes me oleme

Meie kodulehe aadress on: https://inkyqueen.ee.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, kogume rämpsposti tuvastamise hõlbustamiseks kommentaarivormis kuvatavat teavet, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi järjekorda.

Teie e-posti aadressist genereeritud anonüümne string (mida nimetatakse ka räsiks) saab Gravatarile saata, et näha, kas te seda kasutate. Gravatari teenuse privaatsuspoliitika on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Kui teie kommentaar on heaks kiidetud, kuvatakse teie profiilipilt koos teie kommentaariga avalikult.

Kontaktvormid

Küpsised

Kui jätate meie saidile kommentaari, saate soovi korral oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsistesse salvestada. Need on teie mugavuse huvides, et te ei peaks uue kommentaari jätmisel oma andmeid uuesti sisestama. Neid küpsiseid säilitatakse ühe aasta.

Kui külastate meie sisselogimislehte, seadistame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see visatakse ära, kui sulgete brauseri.

Sisselogimisel seadistame ka mitu küpsist, mis salvestavad teie sisselogimisandmed ja ekraanivalikud. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja kuvamisseadete küpsised ühe aasta. Kui valite “Jäta mind meelde”, jääb teie sisselogimine kaheks nädalaks alles. Kui logite oma kontolt välja, siis sisselogimisküpsised kustutatakse.

Kui muudate või avaldate artiklit, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda isiklikku teavet ja näitab lihtsalt äsja redigeeritud artikli sõnumi ID-d. See aegub 1 päeva pärast.

Analüütika

Kellega me teie teavet jagame

Me ei jaga teie teavet oma teiste partnerite ega klientidega.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaari ja selle metaandmeid määramata ajaks. See võimaldab meil automaatselt tuvastada ja kinnitada kõik järelkommentaarid, selle asemel, et neid ülevaatusjärjekorras hoida.

Kasutajate jaoks, kes registreeruvad meie veebisaidil (kui neid on), salvestame ka nende esitatud isikuandmed nende kasutajaprofiilides. Kõik kasutajad saavad oma isikuandmeid igal ajal näha, muuta või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). Seda teavet saavad vaadata ja muuta ka veebisaidi administraatorid.

Millised õigused teil oma andmetele on

Kui teil on sellel saidil konto või olete jätnud kommentaare, võite taotleda eksporditud faili meie teie kohta hoitavate isiklike andmetega, sealhulgas kogu teabega, mille olete meile esitanud. Samuti võite taotleda, et kustutaksime kõik meie valduses olevad isikuandmed. See ei hõlma teavet, mida peame säilitama haldus-, õigus- või turvaeesmärkidel.