Tätoveeringud

TRADITSIOONILISED TÄTOVEERINGUD

Usk, lootus, armastus…

Suhtumine, põhimõtted ja arvamused – ka need on igati sobilikud tätoveerimiseks. Sellistel traditsioonilistel valikutel on omad soovijad.Traat, draakon ja kilp/vapp kaunistavad nii mõnegi keha ning neist leidub variatsioone lõputult.

KOSMEETILISED TÄTOVEERINGUD

Viimaks midagi igikestvat..

Kas oled aja möödudes muutunud allergiliseks meigivahendite suhtes? Kas meikimine on koos prillidega keeruline? Kas oled tüdinenud pigmentatsiooni probleemidest?
Kas poleks mitte hea idee tätoveerida endale püsivad kulmud, huuled või silmalainer?

VÄIKE JA ARMAS

Roos, yin/yang, delfiin jne

Naised on just sellised, kes seda sorti väikeste ja armsate tätoveeringute fännideks on. Esimeseks tätoveeringuks soovitakse tihti midagi väikest ja vähe silmatorkavat. Sellisel puhul on samuti valikuid lõpmatuseni.

HÕIMUSÜMBOLID

Must mitmes vormis

Minimalistlik hõimu teemaline tätoveering võib olla stiilne ja ajatu nagu ehe. Mõni aga soovib sellise tätoveeringuga edastada võimu ja kartmatust. Tänapäeval hõimusümboleid kujutavad tätoveeringud ei tähenda enam konkreetselt midagi – neis puudub kindel sümboolika. Piisab vaid sellest, et see on ligitõmbav ja meeldiv kandjale endale.

Tavalised sõrmused lendavad vihapurskega prügikasti, aga kui vannutakse igavest armastust, siis tätoveeritud sõrmused on samuti igavesed.
Samuti ka parimad sõbrad ühendavad oma kambavaimu ühesuguse pildiga.

FANTAASIAST INSPIREERITUD TÄTOVEERINGUD

Fantaasia maailm – ebatasane, suur, sõnakas ja võimalik, et ka mitme erineva tehnikaga teostatud.
Sellised pildid tavaliselt ei sobitu kategooriatesse nagu kaunis ja armas, vaid pigem massiivsete ja jõuliste omasse. Tavaliselt otsustavad selliste kehakaunistuste kasuks inimesed, kes on kartmatud ja kel on selge siht ees.

Kaljumaalingud, viikingiruunid, haida-indiaanlaste pildid, maiade tähestik, maooride ihutapeet – Meie maailm on täis võimalusi!

Omad ideed

Kindlasti ainulaadsed

Isegi kui samasugune liblikas näib olevat sõprade peal erinev, siis ikkagi soovib meist igaüks just seda kõige erilisemat ja ainulaadseimat, mida ühelgi teisel pole, Selliseid pilte võib leida nii muinasjutu raamatutest, kui ka algklasside aabitsatest. Kui on olemas umbkaudne visioon või soov, siis kõige targem oleks konsulteerida oma tätoveerijaga, kellega koos jõutakse kindlasti kokkuleppele ja

parima võimaliku ning ainulaadseima tätoveeringuni. Sellisel juhul võib tätoveerija kasutada ​free-hand ​disainimist ehk tehakse otse nahale, ilma kavanditeta.