KOSMEETILISED TÄTOVEERINGUD

Viimaks midagi igikestvat..

Kas oled aja möödudes muutunud allergiliseks meigivahendite suhtes? Kas meikimine on koos prillidega keeruline? Kas oled tüdinenud pigmentatsiooni probleemidest? Kas poleks mitte hea idee tätoveerida endale püsivad kulmud, huuled või silmalainer?

Wilma Schlizewskil on 20. aastane k ogemus näotätoveeringute tegemises. Olgu kliendi sooviks 3D-kulmud, saatuslik dominastiil, veetlev kassipilk või süütud mandlisilmad, siis kõik need variandid on igati võimalikud. Kas sinu huult on purenud herpes või on seal silmatorkav arm? Või on vanusega tekkinud ülahuulele kortsud?

Miks mitte oma hommikurutiine veidikenegi lihtsustada!

Pigmentatsioonis kasutatakse värve, mis võivad sisaldada asovärvi pigmente. Üldiselt on need samasugused nagu tätoveerimisvärvid, aga nende erinevus seiseneb selles, et need ei jää ihule püsima, vaid kaovad vaikselt organismi ringlusse. Kulmud, silmalainer, huultepiirjooned ja tedretäpid tasub kindlasti tätoveerida lasta. Vanuse kasvades näo värviskaala muutub ja seetõttu on turvaline kasutada värve, mis on selle tarbeks mõeldud.

Alopeetsia ( Alopecia areata), vitiliigo (laikpigmendisus), armid, pigmendimuutused, lasertätoveeringute eemalduslõikuse armid – need on vaid vähesed põhjused, miks kosmeetilised tätoveeringuid soovitakse teha.

Lahenda oma meigiprobleemid ühehoobiga!